تابلو مغازه ، تابلو سردر مغازه ، نمونه و قیمت

انواع تابلو مغازه

امروزه یکی از مهمترین بخش هایی که باید برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود به آن توجه کنید، تابلو مغازه است. تابلو سردر مغازه یا فروشگاه، که بیشتر با چلنیوم ساخته می‌شوند، یکی از اولین چیزهایی است که مخاطب می بیند.

حالا اگر این تابلو زیبا و جذاب باشد، مشتری را برای ورود به مغازه و خرید ترغیب می کند، اما اگر تابلو سردر مغازه یا فروشگاه غیرجذاب باشد، مشتری خیلی راحت از روبروی آن عبور می کند و به سراغ دیگر رقیبان خواهد رفت، بنابراین دقت در انتخاب انواع تابلو مغازه بسیار مهم است و به صاحبان کسب و کارها توصیه می شود.

در ابتدا، تابلوهای مورد استفاده برای معرفی فروشگاه ها به صورت ساده طراحی و نصب می شد، اما با پیشرفت صنعت تابلوسازی، انواع مختلفی از تابلوهای تبلیغاتی به بازار آمدند و مورد استفاده قرار گرفتند.

تابلو مغازه- پلکسی لبه هندی

امروزه تابلوهای تبلیغاتی و تابلوی سردر مغازه با طرح ها و مواد مختلفی ساخته می شوند که بسیار با یکدیگر فرق دارند. برای انتخاب بهترین تابلو مغازه، ابتدا باید با انواع تابلو مغازه ها و ویژگی های هرکدام از آنها آشنا شوید تا بتوانید از میان آنها، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. شما باید به سلیقه و بودجه خود نیز برای انتخاب تابلو سردر مغازه توجه کنید.

انواع تابلو سردر مغازه بر حسب جنس:

برای ساخت تابلوها از مواد مختلفی از قبیل آلومینیوم، چوب ترمووود، پلاستیک فشرده، کامپوزیت، تیتانیوم، نئون پلاستیک، استیل و… استفاده می شود. بعضی از جنسها مقاومت خوبی دارند؛ اما بعضی دیگر از جنسها مقاومت کمتری از خود نشان می دهند. مثلا تابلوهای تیتانیومی و تابلوهای استیل بسیار مقاوم هستند و به راحتی خراب نمی شوند.

انواع تابلو مغازه بر حسب قیمت:

قیمت تابلو بر مبنای به جنس و انرژی و زمان صرف شده برای ساخت حروف برجسته مشخص می شود.

تابلوهایی که نمای فلکسی دارند یا تابلوهای بنری از ارزان قیمت ترین تابلوها هستند.تابلوهای کامپوزیت ، تابلوی پلاستیکی و انواع تابلوهای چلنیوم از جمله تابلوهایی هستند که قیمت متوسطی دارند.

اما تابلوهایی مانند تابلو با نمای چوب ترمووود، تابلو ال ای دی فول کالر، تابلوی لاس وگاسی، تابلوی تیتانیومی، تابلوی استیلی، تابلو وکیوم و تابلو با حروف رنگی از جمله تابلوهای گران قیمت به شمار می روند.

مغازه ها و فروشگاه های خاص معمولا اقدام به تهیه تابلوهای گران قیمت مانند تابلوی لاس وگاسی یا تابلوی ترمووود می کنند. فروشگاه های معمولی، بهتر است از تابلویی استفاده کنند که قیمت آن منطقی است. انواع تابلوهای چلنیوم و تابلوهای فلکسی جزو تابلوهای پرطرفدار برای اکثر مغازه ها و فروشگاه ها است.

انواع تابلو مغازه با توجه به مخاطب و علائق او:

برای انتخاب تابلو سردر مغازه باید به سلیقه مخاطبان و مشتریان آن کسب و کار توجه شود. اگر مشتریان فروشگاه شما، افرادی منطقی با سن بالا هستند، بهتر است از تابلوهای ساده مانند تابلو چلنیوم ساده یا تابلو با نمای ترمو‌وود استفاده شود.

اگر مشتریان ، افرادی جوان و پر انرژی هستند، از تابلو مغازه‌های خاص مانند تابلوهای سه بعدی، تابلو چلنیوم فول کالر، تابلو الماسی و… استفاده کرد تا توجه این افراد را به خود جلب کرده و آنها را به سمت آن مغازه یا فروشگاه بیاورد. اگر به تابلوی کافه ها و رستورانها دقت کرده باشید، خواهید دید که آنها به صورتی ساخته شده اند که مهیج و جوان پسند باشند.

انتخاب تابلو سردر مغازه با توجه به ابعاد و مکان فروشگاه:

برای انتخاب نمای ورودی باید به ابعاد سردر فروشگاه توجه شود. اگر قسمت ورودی مغازه بزرگ است، می توان از تابلوهای بزرگ نظیر تابلوهای ۳ بعدی و تابلوهای حروف برجسته استفاده کرد. برای مغازه های کوچک و متوسط از تابلوهایی نظیر تابلو فلکسی و انواع تابلوهای LED دار می توان استفاده کرد.

انتخاب یک تابلوی کوچک برای مغازه ای بزرگ یا انتخاب یک تابلوی بزرگ برای مغازه ای کوچک مناسب نیست و اصلا توصیه نمی شود. بهتر است به دنبال تابلویی با ابعاد متناسب باشید تا زیبایی و تناسب ظاهری محیط حفظ شود.

بهترین تابلو سردر مغازه

واقعیت این است که تمام مدلهای تابلوهای تبلیغاتی به نوبه خود جذاب هستند و می توانند کسب و کار شما را به خوبی معرفی کنند. برای انتخاب تابلو سردر مغازه به سلیقه خود، جنس حروف برجسته و بودجه خود باید توجه کنید. به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم، تابلوهای چلنیوم یکی از بهترین تابلوها هستند، زیرا هم زیبایی دارند و هم هزینه تهیه آنها زیاد نیست.

انتخاب تابلو چلنیوم به عنوان تابلوی سردر فروشگاه، یک انتخاب هوشمندانه و اقتصادی است. تابلوهای چلنیوم مدلهای مختلفی دارند و هرکدام از این مدلها هزینه خاصی دارد.

انواع تابلو چلنیوم

تابلو سردر مغازه چلنیوم انواع مختلفی دارد که عبارت هستند از: تابلو چلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم ساده، تابلو چلنیوم پلکسی دوبل، تابلو چلنیوم پانچ ، تابلو چلنیوم لبه پانچ، تابلو چلنیوم کریستال، تابلو چلنیوم فول کالر و…

انواع تابلو مغازه از نظر کاربرد با یکدیگر فرق دارند، به علاوه قیمت آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. تابلو چلنیوم ساده، هم از نظر قیمت و هم از نظر زیبایی ظاهری در حد متوسط است و برای سازمان های دولتی گزینه خوبی خواهد بود.

تابلو چلنیوم پانچ، تابلو چلنیوم لبه پانچ و تابلو چلنیوم فول کالر به دلیل عبور نور جذابیت زیادی دارد و قدرت جلب توجه آن نیز بالا است. تابلو چلنیوم کریستال، از جمله جدیدترین و زیباترین تابلوها است که می تواند برای معرفی فروشگاه های خاص و متمایز نصب شود.

در این نوشته با انواع تابلو مغازه آشنا شدید. نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که ساخت تابلوی موردنظر خود را به مجموعه ای حرفه ای و متخصص بسپارید تا آنها به بهترین شکل و با مرغوب ترین مواد، تابلو تبلیغاتی دلخواه شما را بسازند.

به شما توصیه می کنیم که ساخت تابلو چلنیوم خود را به مجموعه ای معتبر بسپارید. شرکت تابلوسازی موتیفا، سالها سابقه و تجربه کار در زمینه ساخت انواع حروف برجسته را دارد و شما می توانید ساخت تابلوی دلخواه خود را به این شرکت باتجربه بسپارید. تابلوسازی چلنیوم با طرح و رنگ دلخواه مشتری، یکی از خدماتی است که از شرکت تابلوسازی موتیفا می توانید دریافت کنید.

تابلو سر در مغازه

دیگر زمان آن گذشته است که بدون داشتن یک تابلو مناسب یا نصب تابلو سر در مغازه حرفه ای، داخل مغازه بنشینیم و منتظر مشتریان باشیم که وارد شوند و خریدشان را انجام داده و راضی بیرون بروند.

 

ما در عصر ارتباطات زندگی می کنیم. عصر رقابت در کسب‌وکار، صاحب کسب‌وکار چنانچه به‌روز نباشد، با یک تابلو سر در مغازه که قدیمی و کهنه‌شده یا با نصب یک تابلو ضعیف در میان همسایگان مغازه‌دار خود با تابلوهای مدرن و خیره‌کننده، نمی توانیم از کسب‌وکار خود راضی باشیم.

 

متفاوت باشید

شاید به این نکته توجه کرده باشید که بسیاری از صاحبان کسب‌وکار سعی در تبلیغات به روش پخش تراکت، دادزنهای جلوی مغازه، چسباندن تبلیغات بر درودیوار، حتی روی زمین و دیگر روش‌های تبلیغاتی دارند. اما غافل‌اند از اینکه مؤثرتر از این تبلیغات، تابلو سر در مغازه است. ساده ترین روش برای دیده شدن. حتی دکوراسیون مغازه و ویترین، نمی‌تواند به‌اندازه تابلو سر در مغازه چشمگیر باشد.

 

تابلو سر در مغازه، تابلوی تبلیغاتی برای معرفی برند شماست. هر چه این تابلو بهتر طراحی شده باشد، بیشتر جلب‌توجه می‌کند و به‌اصطلاح سطح کاری شما را تعیین می کند. برندتان را بر سر زبان‌ها می‌اندازد و این اتفاق پیش می‌آید که مشتریان آدرس شما را با نام برند و نوع تابلوی شما به دوستان و آشنایان می‌دهند.

مدرن و به‌روز بودن را تجربه کنید

ذهنیت مثبتی که تابلو سر در مغازه برای مشتری ایجاد می‌کند، ممکن است ماه‌ها یا سال‌ها در ذهن او بماند. این ذهنیت می‌تواند با دوستان و آشنایان درمیان گذاشته شود و درنهایت معرفی برند شما به همین سادگی انجام شود.

استاید برندیگ به انتقال پیام از طریق تابلو سردر مغازه بسیار توجه دارند. به نظر شما یک بنر که به عنوان تابلو سر در مغازه استفاده می‌شود می تواند توجه شما را به خود جلب کند؟ یا یک تابلو نئون رنگارنگ و یا یک تابلوی مدرن که به سبک کلاسیک طراحی و ساخته شده است؟

هزینه‌ای که شما برای تابلو سر در مغازه می‌نمایید در واقع نوعی سرمایه گزاری با نرخ بازگشت سرمایه بالا است؛ زیرا نه مانند تراکت و کارت وزیت به آن بی توجی نمی شود و مانند تبلیغات چسبی از درودیوار و زمین شسته نمی‌شود. دوام تاثیر گذاری در انواع تبلیغات متفاوت است. تابلو سردر مغازه می توانید تا سالها به عنوان اصل موثر در تبلیغات به شما کمک کند.

چنانچه یک تابلوساز صنعتی مانند تابلوسازی فرداد که نه‌تنها در سطح شهر شیراز بلکه در کل ایران و خارج از ایران در کشورهای همسایه تجربیات باارزشی داشته باشد انتخاب نمایید، تابلو سر در مغازه شما به‌روز، مدرن، بادوام و باکیفیت خواهد بود و سال‌های سال تبلیغاتی مثبت برای شما به همراه دارد.

اگر مغازه شما در جایی شلوغ یا جایی خلوت باشد، بهتر است با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات طراحان تابلوسازی فرداد به رایگان بهره مند شوید. خدمت به شما وظیفه ماست.

قیمت تابلو مغازه چگونه محاسبه می‌شود؟

کیفیت تابلو مغازه :

تابلو مغازه شما نشان دهنده نوع کالایی است که در مغازه به فروش می‌رود. ضمناً این تابلو نشان دهنده سلیقه شما و همچنین علاقه شما به کارتان است. پس هنگامی‌که تصمیم به تابلوسازی برای مغازه گرفتید، باید به دنبال یک تابلوسازی باسلیقه و درستکار باشید که تجربه زیای در زمینه تابلو سازی دارد. یادتان باشد که این تابلوسازی باسلیقه باید آگاه با آخرین متد روز تابلوهای مدل دلخواه شما نیز باشد.

پس قیمت را در وهله اول، مدنظر قرار ندهید زیرا اگر به خاطر قیمت ارزان، تابلویی سفارش دهید که یک سال بعد خراب شود، توجیه اقتصادی برای این کار نخواهید داشت.

قیمت تابلو مغازه چگونه محاسبه می‌شود؟

تأثیر تابلو مغازه بر مشتریان:

مسلماً تابلو مغازه به‌عنوان تبلیغاتی مؤثرتر از انواع تبلیغات دیگر، مشتریان را به سمت مغازه می‌کشاند. تابلوی زیبا و مدرن، می‌تواند رهگذران را به مشتری تبدیل کند زیرا شبانه‌روز در حال تبلیغ مغازه شماست. یک تابلو مغازه با گرافیک عالی، می‌تواندسال‌ها در ذهن مشتری بماند. به‌وسیله تابلو سر در مغازه شما می‌توانید پتانسیل فروش خود را افزایش دهید.

چگونه تابلو مغازه سفارش دهید؟

برای سفارش تابلو مغازه، پس‌ازاین‌که تصمیم به تهیه تابلو گرفتید، با ما تماس حاصل نمایید و از مشاورین و متخصصین ما در این زمینه مشورت بگیرید. ممکن است تابلویی که در ذهن شماست، مناسب نوع حرفه شما نباشد.

متخصصین ما از بین انواع تابلوهای تبلیغاتی به طور مثال تابلو چلنیوم ، پلکسی گلاس، استیل، کامپوزیت، چوبی و … بهترین را با دلایل مربوطه، به شما پیشنهاد می‌کنند.

قیمت تابلو مغازه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت تابلو مغازه چگونه محاسبه می‌شود؟

انواع تابلوها و قیمت تابلو مغازه :

مسلماً تابلو مغازه‌ها انواع مختلف دارند و هنگام تماس با مشاورین ما، شما می‌توانید تابلوسازی دلخواهتان را بنا به سلیقه و نوع کسب‌وکارتان انتخاب نمایید.

قیمت تابلو سر در مغازه به عوامل زیادی بستگی دارد. ازجمله آن عوامل می‌توان به نوع حروف برجسته، کیفیت و متریال کار، محل نصب تابلو مغازه ، زیر کاری، رویه‌کوبی و تعداد لایه‌های آن، رنگ‌کاری، نورپردازی و … اشاره نمود.

با یک مثال می‌توان اهمیت عوامل ذکرشده را مشخص نمود. شما یک تابلوی پلکسی گلاس سفارش می‌دهید، این‌ که در زیره تابلو چه ماده‌ای به کار ببرید مانند چوب، فلز، پی‌وی‌سی و … در قیمت تأثیر فراوان دارد.

نورپردازی مورد نظر شما شبانه‌روزی باشد، در قیمت تابلو مؤثر است.

ممکن است نیاز به فن خنک‌کننده و یا ترانس پرقدرت داشته باشید.

تابلوی شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد نیز در قیمت تابلو مغازه تأثیر دارد.

نصب و اجرای تابلو در چه ارتفاعی انجام شود و چقدر نیاز به محکم‌کاری دارد.

این‌ها برخی از عواملی بودند که در قیمت تابلو مغازه مؤثرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)