تابلو چلنیوم ، انواع تابلو سازی مغازه چلنیوم لیست قیمت و نمونه تابلو

تابلو چلنیوم تابلوسازی چلنیوم چیست تابلو چلنیوم الماسی تابلو چلنیوم قیمت تابلوسازی چلنیوم طلایی تابلو چلنیوم جدید تابلو سازی چلنیوم کریستالی تابلو سازی چلنیوم دست دوم تابلو چلنیوم پانچی تابلو چلنیوم ارزان تابلو چلنیوم جدید

 

تابلوسازی چلنیوم

در تابلوسازی چلنیوم از نوعی آلیاژ برای تابلوسازی استفاده می شود که این نوع آلیاژ مقاومت بسیار زیادی در برابر شرایط جوی و محیطی دارد و در برابر تغییرات محیطی واکنش نشان نمیدهد و تابلو چلنیوم جدید نسبت به تابلوسازی های دیگر ماندگاری بالاتری دارد . این نوع تابلوسازی مقاومت خود را به این راحتی ها از دست نمی دهند چرا که جنس آلیاژشان همانطور که گفته شد بسیار مقاوم است. تابلو چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم


تابلوسازی چلنیوم در واقع نوعی تابلوسازی حروف برجسته است که با توجه به نام و نوع برند می تواند مدل ها و رنگ بندی های خاص خودش را داشته باشد. تابلو چلنیوم جدید برای همین منظور از رنگ های متنوع بر روی متن و در حاشیه های و کناره های نوشته های برجسته استفاده میکنند. جنس رویه حروف با جنس قسمت های دیگر متفاوت است . رویه ی حروف از جنس پلگسی گلس است که در کشور تایوان ساخته می شود. این رویه شامل رنگ های متفاوتی است و بنا به درخواست و سلیقه ی مشتریان می تواند مدل ها و رنگ های متفاوتی به خود بگیرد.  تابلوسازی چلنیوم طلایی
با توجه به نوع تابلوسازی و برند و بیزینسی که برای آن کار میکنیم انتخاب این رنگ ها میتوانند متفاوت باشد. البته بیشترین رنگ هایی که در ایران استفاده میشوند و کاربرد بیشتری در تابلوسازی چلنیوم دارند رنگ های مشکی ، طلایی و نقره ای هستند. تابلو چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم چیست

تابلو چلنیوم با برندهای مختلف و مطرحی در بازار تابلوسازی وجود دارند که هر کدام از آنها مزایای خاص خودشان را دارند و تابلوسازان با توجه به پروژه ی مورد نظر تشخیص میدهند که از کدام نوع و جنس باید استفاده کنند. یکی از نیازهایی که در صنعت تابلوسازی به چشم میخورد نیاز به روشنایی و درخشیدن تابلوسازی چلنیوم است . برای روشن کردن تابلو از چراغ های خاص تابلو چلنیوم استفاده می شود که اکثرا LED و یا در برخی مواقع SMD هستند.
اگر تابلوسازی چلنیوم نصب شده در معرض باران و خیس شدن قرار میگیرد بهتر است که از چراغ های SMD استفاده شود چرا که این چراغ ها ضد آب هستندو باران نمی تواند آنها را از بین ببرد. از مزیت های دیگر چراغ های SMD پرنور بودن آن است که نسبت به چراغ های دیگر پرنورتر هستند و درخشندگی بیشتری به تابلو می بخشند.


تابلو چلنیوم لبه طلایی

.
تابلو چلنیوم لبه طلایی که از لبه ۹ سانتیمتری طلایی رنگ ساخته شده است .
انتخاب لبه این نوع تابلو چلنیوم به دلخواه مشتری میباشد و در رنگ بندی های مختلف موجود میباشد. این نوع تابلو چلنیوم از لبه آلوشاین محصول کشور اسپانیا ساخته شده است که بسیار نرم و حالت پذیر است تابلو چلنیوم جدید و درعین حال بسیار مقاوم و با استحکام است . تابلو چلنیوم الماسی
.
جنس لایه روی تابلو چلنیوم لبه طلایی از جنس پلکسی گلاس ییرلانگ محصول کشور تایوان است که در طیف رنگی مختلف در بازار تابلوسازی موجود میباشد.

تابلو چلنیوم الماسی

.
برای نورپردازی تابلوسازی چلنیوم لبه طلایی از smd های بلوکی که برروی لایه زیر تابلوسازی چلنیوم که pvc نام دارم نصب میگردد.

تابلو چلنیوم
.
تابلوسازی چلنیوم رینگی با لبه 9 سانتیمتر برند آلوشاین محصول کشور اسپانیا و یکی از معتبرترین برندهای موجود در صنعت تابلوسازی ایران
.
پلکسی گلاس دوبله رینگی سفید و لایه رویی مشکی رنگ برند سامپکس محصول کشور تایوان و از بهترین برند های ورق های پلکسی گلاس موجود دردنیا تابلوسازی چلنیوم طلایی
.
برای نور پردازی در تابلوسازی چلنیوم از smd های بلوکی برند استار کره استفاده میشود که بسیار مقاوم و با دوام است .

تابلو چلنیوم قیمت

حروف برجسته چلنیوم طلایی تابلو چلنیوم الماسی
.
چلنیوم نسل جدید تابلوهای تبلیغاتی می باشد که در تابلوسازی طرفداران بسیاری دارد برند آلوشاین محصول کشور اسپانیا و آلوراپید محصول کشور آمریکا است که از نظر کیفیت و دوام درجه یک محصوب میشود،رنگ چلنیوم به انتخاب مشتری میباشد. عمق لبه چلنیوم 7 سانتیمتر 9 سانتیمتر و 11سانتیمتر است که بسته به نوع کار و دلخواه مشتری انتخاب و اجرا میگردد.

لایه پلکسی گلاس رویه کار برند سامپکس محصول کشور تایوان که امروزه در صنعت تابلوسازی بسیار استفاده میشود و از کیفیت عالی و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است.
برای نور پردازی در حروف چلنیوم از SMD های بلوکی استفاده میشود که ضد آب و مقاوم است.
تابلوسازی چلنیوم لبه مشکی

تابلو چلنیوم طلایی


.
چلنیوم لبه مشکی در عرض های ۷سانتیمتر و ۹ سانتیمتر در بازار موجود میباشد این نوع لبه تابلوسازی چلنیوم برند آلوراپید محصول کشور اسپانیا بوده که از رنگ های مخلتفی برخوردار است و درمقابل عوامل جوی بسیار مقاوم و بادوام است. تابلوسازی چلنیوم طلایی
.
لایه رویی این نوع تابلوسازی چلنیوم از پلکسی گلاس برند سامپکس محصول کشور تایوان و از معتبرترین برند های پکلسی گلاس در دنیا میباشد که به صورت یکدست و زیبا به عبور نور کمک میکند  تابلو چلنیوم جدید. و در مقابل تابش نور آفتاب رنگ خود را از دست نمیدهد. طیف وسیع رنگی در این نوع پلکسی گلاس انتخاب را برای مشتریان بسیار آسان نموده است .
.

تابلو چلنیوم جدید


نورپردازی در این نوع تابلو چلنیوم همانند دیگر تابلو چلنیوم ها بصورت smd های بلوکی که بر روی لایه زیرین تابلوسازی چلنیوم که ورق های pvc نام دارد انجام میشود تابلوسازی چلنیوم طلایی

تابلوسازی چلنیوم طرح الماس
.
عمق لبه این نوع تابلو سازی چلنیوم۷ ساتنیمتر ۹ ساتنیمتر میباشد و از طیف رنگی بالایی برخوردار است که به دلخواه مشتری انتخاب میشود .

تابلو چلنیوم کریستالی


.
لایه رویی تابلو سازی چلنیوم طرح الماس از جنس پلکسی گلاس سامپلکس محصول کشور تایوان که با دستگاه لیزر برش داده میشود است .
.
برای نورپردازی تابلو سازی چلنیوم طرح الماس از smd های بلوکی برند استار کره استفاده میشود که بسیار مقاوم و ضد آب است در تابلو سازی چلنیوم طرح الماس نسبت به دیگر تابلوهاsmd بیشتری مصرف میشود که تاثیر بسزایی در زیبایی تابلو چلنیوم دارد .
.
تابلو چلنیوم طرح الماس از لحاظ بصری در شب بسیار زیبا و منحصر به فرد است و بیننده را مجذوب خود مینماید . امروزه تابلو سازی چلنیوم طرح الماس طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است .

 

تابلو چلنیوم دست دوممشخصات فنی روکش پلکسی گلاس (Plexiglas)

قابلیت برش
سوراخ کاری و حکاکی توسط دستگاه لیزر و دستگاه CNC
مقاوم در برابر تغییرات و شوک های دمایی (در حدود ۵ برابر شیشه)
شفافیت (گذردهی نور)
زیبایی منحصر به فرد
عدم رنگ پریدگی، پوسیدگی و زرد شدگی در برابر عوامل جوی مانند: اشعه UV خورشید و بارندگی
مقاوم دربرابر عوامل شیمیایی مانند: اسیدها – روغن ها و انواع پاک کننده های خانگی
این محصول انعطاف پذیر، نشکن است و در صورت برش مانند شیشه خرد و تیز نشده باعث آسیب دیدگی افراد نمی شود.
جذب رطوبت بسیار پایین
عدم دودزایی در هنگام آتش سوزی
وزنی معادل نصف شیشه هم ضخامت خود را داراست.

تابلو چلنیوم پانچی


رنگ بندی:
پلکسی با رنگهای گوناگون در سه نوع شفاف (مانندشیشه) و مات (عدم گذردهی نور) و نیمه مات (گذردهی نور) تولید می شود.
* در تابلو سازی چلنیوم برای ترکیب بهتر رنگ ها در نورپردازی اغلب از نوع نیمه مات با رنگ شیری استفاده می شود.


برندهای معروف پلگسی گلاس (Plexiglas)
شناخته شده ترین نوع این محصول ساخت کشور تایوان با مارک های تجاری یرلانگ، چوچن و یرچانگ می باشد ولی تولیدات آمریکایی، ایتالیایی، انگلیسی، آلمانی و چینی نیز در بازار یافت می شود.

 

تابلو سازی چلنیوم ارزان

دور حروف برجسته
نوار دور حروف برجسته را از آلیاژ آلومینیومی به نام چنلیوم (CHANNELIUM) می سازند که نخستین بار توسط کارخانجات MCI اسپانیا با نام تجاری آلوراپید ALURAPID در سال ۲۰۰۰ میلادی به بازار عرضه شده است.


مشخصات فنی چنلیوم

مقاومت بسیار بالا در برابر اثرات عوامل جوی و محیطی مانند: اشعه ی آفتاب و یا بارندگی
ماندگاری و ثبات رنگی طی گذشت زمان (مانند حروف برجسته پلاستیکی کثیفی و گرد و خاک به خود نمی گیرد.)
عدم زنگ زدگی


رنگ بندی

نقره ای براق(استیل رنگ)
طلایی
مشکی
سفید

تابلو سازی چلنیوم جدید


اندازه های موجود
۷سانتی متر، ۹ سانتی متر ، ۱۱ سانتی متر و ۱۴سانتی متر
(بیشترین اندازه مورد استفاده لبه ی چنلیوم «۹ سانتی متر» است.)

 


روشنایی داخل تابلو
برای زیبا جلوه دادن حروف پلکسی گلاس (رویه تابلو چنلیوم) می توان در داخل حروف از لامپ نئون یا LED استفاده کرد.
ولی امروزه این لامپ اس ام دی SMD است که حرف اول و آخر را در نورپردازی تابلوهای تبلیغاتی می زند.


مشخصات فنی ال ای دی SMD

ضد آب بودن
مقاومت مناسب در برابرضربات احتمالی
مقاوم در برابر نوسانات برق
آنتی اکسید (ضد زنگ)
کاهش تولید گرما
دارا بودن چسب فوق العاده قوی و بادوام ۳M
مصرف فوق العاده پایین و خاموشی کمتر نسبت به سایر چشمه های نور مصنوعی مانند ال ای دی (LED)
طول عمر بالا به دلیل استفاده از دو یا چند پایه ی لحیم کاری به اضافه یک پد (از جنس مس) برای انتقال حرارت
نصب بسیار راحت


انواع اس ام دی
۱. SMD تک رنگ (در رنگ های سفید، قرمز، آبی، سبز)
۲. SMD آر جی بی [RGB] ( قرمز، سبز و آبی)
توسط یک فلاشر قابلیت آن وجود دارد که این سه رنگ را با هم ترکیب کرده و رنگ های(بنفش، زرد، نارنجی، سفید و …) را نیز ایجاد نمود.
(البته بایدتوجه داشت که دراین تیپ نورپردازی،جنس پلکسی روی کارحتما از نوع شیری رنگ نیمه شفاف باشد.)

زیره ی حروف
در فرآیند ساخت تابلو های چنلیوم، از یک زیره (سفید رنگ) پی وی سی PVC استفاده می شود.
زیره ی حروف محل اتصال حروف برجسته به زمینه تابلو محسوب گشته و لامپ های SMD که کار روشنایی را بر عهده دارند نیز بر روی همین ورق ها نصب می گردد.
پلی وینیل کلراید (PVC) محصولی پتروشیمی با عمر نیم قرن است که در فرآیند تولید آن با افزودن نرم کننده ها انعطاف پذیری خاصی را ایجاد می نمایند.
این محصول به صورت ورق باضخامت های ۸ و ۱۰ میلیمتر در ابعاد ۱۲۰*۲۴۰ سانتیمتر عرضه می شود و در صنایع مختلف اعم از ساختمان سازی، پروژه های عمرانی، خودرو سازی، لوازم خانگی و امور تبلیغاتی و… کاربردهای فراوانی یافته است.

 


مشخصات فنی
پی وی سی جهت استفاده به عنوان زیره ی تابلو سازی چلنیوم:

قیمت مناسب
مقاومت در برابر مواد خورنده
مشخصات مکانیکی، الکتریکی منحصر به فرد
مقاومت مطلوب در برابر آتش سوزی
PVC به علت مقاومت سطحی در برابر آب و جنس خاصی که دارد (سخت و صاف) به سختی کثیف شده و به آسانی تمیز می شود.
مقاومت شیمیایی نسبتاً بالا
رطوبت بسیار پایین
ابزار خوری فوق العاده
شکل پذیری حرارتی
مقاوم در برابر اثرات انواع اسیدها
مقاوم در برابر اثرات شرایط جوی (نور آفتاب و بارندگی)
با به کار بردن این محصول دیگر نیازی به رنگ آمیزی و هزینه های مرتبط به آن نیست.

 

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)